Příklady některých realizací

Prezentační spot - Arboretum Bulovka

Krátké video vytvořené z virtuálních prohlídek veřejně přístupného arboreta v Bulovce u Frýdlantu v Čechách.

 

Návštěva ve sklárně

Využijte této příležitosti a vydejte se na exkurzi do sklárny Ajeto v Lindavě, kde na Vás čeká nejenom křehká krása skleněných výtvorů, ale i dobré pohoštění.

 

Zámecké zlatnictví

Přesvědčte se, že virtuální prohlídka je zajímavým a netradičním řešením pro prezentaci Vaší firmy.

 

Arboretum z ptačí perspektivy

Netradiční pohled na netradiční zahradu. I tak se dá chápat tato prohlídka, prezentující veřejně přístupné arboretum v Bulovce u Frýdlantu v Čechách.

 

Reklamní spot - Hostinec Na Rychtě

Reklamní spot vytvořený z virtuální prohlídky. Samotnou prohlídku můžete shlédnout zde.

 

Vzorový byt

Design interiéru podle Simony Fritz. Více o autorce zde.

 

Zámecký park

Čakovický park v těsné blízkosti developerského projektu téhož jména.

 

Ostrov Santorini

Malebný ostrov Santorini. Nechte se uchvátit jeho romantickou atmosférou.

 

Prohlídka České Televize

Podívejte se, jak to vypadá v zákulisí Televizního studia Ostrava. Tato prohlídka je rovněž k vidění na stránkách České Televize zde.

 

Na návštěvě v hostinci

Poseďte v příjemném prostředí hostince Na Rychtě, kde se můžete posilnit před výstupem na skalní hrad Jestřebí.

 

Vodní hrad Lipý

Navštivte s námi zříceninu gotického hradu Lipý, stojící nedaleko centra České Lípy. Dříve sídlo pánů z Dubé, dnes místo konání kulturních a společenských akcí.

 

Koncert Jazzové farmy

Že je možné využít vizuální prohlídku i pro prezentaci kulturní akce se můžete přesvědčit zde, na koncertu Jazzové farmy v ZUŠ Česká Lípa.

 

Zahrada Hennie Dennenberg

Kliknutím spusťte virtuální prohlídku a projděte se po holandské zahradě v Čechách. Využití různých projekcí z virtuální prohlídky naleznete na pdf verzi tištěného propagačního materiálu k Hennie zahradě a atelieru.

 

Noční atelier Hennie Dennenberg

Hennie nejen ráda aranžuje květiny, maluje, ale ve svém ateliéru i pořádá výtvarné semináře jak pro místní, tak i pro Holandské zájemce. Pokud nějaké místo má svůj "genius loci", noční pohled a osvětlení jej ještě prohloubí.

 

Arboretum Bulovka

Holanďan Henk Dennenberg se svojí ženou Hennie nejprve zachránil chalupu a teď již druhým desetiletím buduje veřejně přístupné arboretum v Bulovce u Frýdlantu v Čechách. Virtuální prohlídka je provázána na mapy Google s možností výběru místa pozorování i směru pohledu.

 

Vzpomínka na chalupu

Máte nějaké místo, které máte rádi a chcete si uchovat vzpomínku na to, jaké bylo? Virtuální prohlídka a z ní zhotovené fotografie mohu být tou správnou volbou, která zachytí prchavost okamžiku.

 

Z ptačí perspektivy

Také jste si kladli otázku, jaké by bylo vidět svět z ptačího pohledu? Podívejte se tedy na ulici Jindřicha z Lipé v centru České Lípy tak, jak jste ji ještě neviděli.

 

Spielberk Office Centre

Brněnský administrativní komplex Spielberk Office Centre obsadil v roce 2011 2. místo v prestižní soutěži Best of Realty. Podívejte se s námi a přesvědčte se, že si toto ocenění plně zaslouží.

 

Přírodní zajímavost

Přistaňte na "Spící panně" kousek od České Lípy a vyberte si kresebný či fotorealistický pohled na okolí. u snímku, který vznikl v rozlišení 300Mpix.

 

Prodej či pronájem nemovitosti

Ať již prodáváte sami, nebo jste realitní kancelář, tak profesionální prezentace je jistě tím krokem, který zvýši pravděpodobnost i váhu vaší nabídky v přehršli jiných.

 

V neděli v pět deset sraz u Baníku

Jen málokomu se poštěstí stanout jen pár minut před výkopem na trávníku Ostravského stadionu v Bazalech. S námi tu možnost máte.

 

Prodejna Natur House

Vtáhněte potenciální klienty do Vaší provozovny, ukažte její exteriér a případně kromě podmanivé hudby je oslovte i Vaším komentářem.

 

Ani sníh není překážkou

Pokud jste se domnívali, že pouze jaro či léto je vhodným časem pro fotografování, vězte, že i zbývající roční období mohou mít své kouzlo.

 

Historické centrum

Historické budovy jsou vždy dobrým námětem k focení. Pojďte se podívat do Litoměřic, města s bohatou historií. Prohlédněte si náměstí a pokochejte se výhledem z hradeb.

 

Večerní hostinec

Vychutnejte si večeři v přívětivém hostinci Na Rychtě v Jestřebí.